Integra WebKatalog 4.0

Integra WebKatalog

Katalog umożliwia wyszukiwanie części zamiennych wg: pojazdów, silników, nr kat., nazw, indeksów, itp. Zawiera bazę ok. 45 tys. poj. oraz dane dot. 2 mln. artykułów, obejmujące m. in.: opisy tech., zamienniki, zdjęcia, instr.. montażowe, zastosowanie w poj., etc.
Katalog zapewnia bieżące informacje o stanach magazynowych, cenach i dostępności części bezpośrednio z systemu dostawcy, umożliwia także szybkie składanie zamówień wraz z kontrolą ich realizacji. Rozwiązanie jest portalem WWW ale szybkością pracy i funkcjonalnością odpowiada wersji offline. 

Czytaj więcej...

Integra WebKatalog Mobile

Integra WebKatalog

Aby ułatwić klientom dostęp do oferty producentów i dystrybutorów cześci, nowy katalog przygotowano również w wersji mobilnej na smartfony i tablety. WebKatalog Mobile umożliwia wyszukiwanie części wg pojazdu, numerów katalogowych, nazw, itp.  Będąc teraz poza firmą można w prosty sposób sprawdzić dostępność i cenę potrzebnych części.  Wyszukane towary mogą być szybko dodane do zamówienia, które zostaje automatycznie wysłane do dostawcy. Mobilny Katalog zawiera także informacje na temat wysłanych zamówień z programu Integra WebKatalog 5.

Czytaj więcej...

Integra WebKatalog 5.0

Integra WebKatalog

Integra WebKatalog 5.0 to najnowsza wersja dobrze znanego na rynku katalogu części zamiennych dostępnego z poziomu przeglądarki WWW, który zapewnia sprawne wyszukiwanie i zamawianie części zamiennych. Rozwiązanie oparte jest o dane dystrybutorów części i bazę katalogową TecDoc, która z zawiera  100 000 poj. i ponad
4 mln artykułów z  opisami technicznymi, zamiennikami, zdjęciami, zastosowaniem w pojazdach, etc.

Czytaj więcej...

UWAGA! Ten serwis używa technologii cookies.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem