autoExpert 11/2016 Oprogramowanie dla motoryzacji

b_158_227_16777215_00_images_IT_okladka.jpg
b_162_134_16777215_00_images_Informacje_prasowe_pierwsza_czesc.jpg
b_164_113_16777215_00_images_Informacje_prasowe_druga_czesc.jpg
b_163_105_16777215_00_images_Informacje_prasowe_scren.jpg
b_157_98_16777215_00_images_Mechanik_-_prezentacja_finish_prawa_strona_bez_przeroczystoci.jpg
b_156_113_16777215_00_images_Tablet_i_telefon_samsung.jpg
 

INTEGRA CAR 7.5

Program posiada wiele funkcji, które od­powiadają praktycznym potrzebom ser­wisów. System jest używany zarówno w małych warsztatach jak i w większych firmach, w sieciach serwisowych i flotach.
Najlepszym potwierdzeniem, że pro­gram Integra Car 7 warto wdrożyć w swo­im serwisie jest to, że ma on najwięk­szy udział na rynku i wygrał konkursy w większości sieci wielu znanych firm. m.in.: AutoCrew, ATS(LPG Stag) BOSCH, Bridgestone, Continental, Michelin.
W programie jest dostępny katalog części z danymi TecDoc i system zamó­wieniowy wielu hurtowni m.in.: Auto Partner, Auto land, Gordon, Inter Parts, Inter Team, Cer Motor, Matogama, Moto-Profil, Polcar. Integra to lider rozwiązań ITdla branży motoryzacyjnej czego potwierdzeniem jest bardzo duża liczba klientów i wiele nagród otrzymanych za innowacyj­ność systemów.

Z programu korzystają warsztaty w sieciach: AutoCrew, Bosch Service, First Stop - BRIDGESTONE, BestDrive - CONTINENTAL, Euromaster - MICHELIN.

Poniżej opinie użytkowników, dotyczące funkcji przydatnych w codziennej pracy serwisu
(więcej opinii na
www.integra.com.pl)

„Program okazał się tak dobry, że po 3 mies. od wdrożenia w Belżycach zakupili­śmy go do drugiei placówki w Niedrzwicy. Okazuje się, że Integra Car 7 to narzędzie bez którego nie wyobrażamy sobie pracy..."
- właściciel firmy Bedmot z Belżyc.

„Dzięki funkcjom programu możemy lepiej i wydajniej zarządzać serwisem. Moduł CRM pozwala na stałe kontakt z klientem, a dzięki funkcji SMS-ów mamy pewność dotarcia do nieuchwytnych tel. klientów...”
- szef serwisu BS Automasz w Poznaniu.

„Program umożliwia profesjonalną obsłu­gę klienta. Pomocne są moduły umożliwia­jące otwieranie zleceń przy wykorzystaniu czytnika kodów 2D, import elektronicz­nych faktur, historia obsługi pojazdów.."
- właściciel serwisu z Wągrowca

INTEGRA WEBKATALOG MOBILE, WEBSHOP 2016

Nowe rozwiązania to nowoczesne platformy internetowe do sprzedaży części zamien­nych, dostępne przez 24h zawsze i wszę­dzie, także na urządzeniach mobilnych.
Dzięki połączeniu sklepu z systemami dystrybutorów jest możliwa prezentacja aktualnych cen i dostępności towaru. Ak­tualizacja oferty i obsługa zamówień jest bardzo łatwa dzięki integracji z systemem sprzedażowo-magazynowym.
Platformę można połączyć z bazą TecDoc zawierającą 130 tys. pojazdów po­wiązanych z 6 min części z opisami tech., zdjęciami i ponad 20 mln zamienników. Platforma może zawierać katalog wyceny napraw, dane serwisowo-naprawcze i być zintegrowana z system do obsługi flot.
Przygotowano również wersję sklepu do sprzedaży opon połączoną z terminarzem serwisu. Sklep zawiera zdjęcia i gotowe dane katalogowe oraz jest zintegrowany z syste­mami firm Bridgestone, GoodYear, Conti­nental, Michelin, Pirelli i innych dostawców.
Nowoczesny wygląd, szybkość i ła­twość obsługi, integracja z systemami ze­wnętrznymi oraz wsparcie dla SEO to główne zalety rozwiązań firmy Integra.

 

UWAGA! Ten serwis używa technologii cookies.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem